Меню
Загальні правила риболовлі та перебування на озерах Білі камені
Звертаємо Вашу увагу на те, що для кожного озера є доповнення до даних правил!

Центр сімейної Риболовлі «Білі Камені» працює без вихідних, протягом усього року. Дозволений час риболовлі: день з 07.00 до 17.00.

Риболовля дозволяється тільки за квитками або Подарунковим Сертифікатом, які купуються у охорони або через адміністратора.

Про всі дії, які не стосуються безпосередньо самого процесу ловлі рибак забовязаний інформувати адміністрацію водойми та узгоджувати їх
!

Обов'язкова реєстрація в журналі відвідування із зазначенням ПІБ та номер телефону і підписом, як ознайомлення і згоду з діючими правилами водойми.

Один квиток поширюється на одного Рибака: дорослого чоловіка або жінки (яка приїхала рибали сама) та на дітей від 15 років і діє протягом оплаченого часу лову.

Протягом Вашого перебування на водоймі охорона має право оглянути снасті на які йде ловля.

Жінки та діти до 14 років рибалять безкоштовно з Рибаком, з яким вони приїхали!

З одним Рибаком може безкоштовно перебувати на водоймі його сім'я (жінка та діти до 14 років).

Рибу дозволено ловити на три снасті на Рибака.

Наявність садка та підсаки обов'язково!!!

В норму вилову може входити тільки один вид риби на вибір. Вся інша риба, яку хоче забрати рибак оплачується окремо згідно до актуальних розцінок.

Риба, яка зберігається в особистому садку Рибака позанормою, в кінці лову викуповується Рибаком в обов'язковому порядку!

Вся травмована риба викуповується Рибаком в обов'язковому порядку.

Риба, яку Рибак хоче забрати підлягає оплаті згідно з чинним тарифом водойми.

Риба яка не забирається рибалкою відпускається відразу у водойму.

Після закінчення часу, зазначеного у квитку, необхідно закінчити ловлю і покинути дільницю лову, або, за бажанням, продовжити час перебування на водоймі шляхом узгодження з адміністратором і придбання додаткового квитка.

Спійману рибу продавати / роздавати іншим рибалкам без узгодження з адміністрацією ЗАБОРОНЕНО

Бронювання на вихідні і святкові дні проводиться тільки по 100% передоплаті, яка не повертається уразі не відвідування водойми в зазначений день.

Не дозволяється ловити дітям без присутності батьків або дорослих, які несуть повну відповідальність за безпечне перебування дитини на водоймі.

Адміністрація має право в односторонньому порядку припинити перебування рибалки на водоймі через неадекватну поведінку, алкогольного сп'яніння або за порушення цих правил. В такому випадку вартість риболовлі не відшкодовується.

По закінченню риболовлі увесь улов підлягає обов'язковому зважуванню при виході з території водойми у охорони.

Якщо Ви заходите на територію водойми, Ви погоджуєтеся з тим, що при виході з водойми всі особисті речі на прохання охорони надаються для огляду.

У разі виявлення приховування виловленої риби, оплата її вартості зростає в 10 разів. У разі відмови оплати даний факт розцінюється, як розкрадання за що передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність відповідно до законодавства України.

На території водойми ведеться скрита відео фіксація улову.
Купуючи квиток на риболовлю Ви погоджуєтеся з тим, що фото і відео з Вашою участю може бути опубліковано з вашої згоди на нашому сайті www.belie-kamni.com, групах фейсбук, вайбері тощо.

Після придбання квитка і відвідування водойми гроші не повертаються.

Купуючи квиток або сертифікат на відвідування водойми, Ви погоджуєтеся з усіма вище перерахованими правилами і умовами.

Всю спійману рибу дозволено забирати!

Вся трофейна риба (від 2,5 кг) не входить в норму вилову та рохується окремо!