Меню
На замовлення приготуємо Ваші улюблені страви
Приємний відпочинок доповнить наше фірмове кафе "Плакучая Ива"
Ми приготуємо для Вас смачний плов, уху, запечемо чи піджаремо свіжу рибу, м'ясо.

На замовлення приготуємо Ваші улюблені страви
Рецепти страв від наших кухарів з форелі


Форель - дуже незвичайна риба. Залежно від виду її м'ясо може бути білим, а може бути корисним, але обов'язково дуже смачне і корисне. М'ясо форелі містить велику кількість вітамінів (A, E, D), білка, мінералів (кальцій, калій, магній, залізо, цинк, фосфор і ін.), Амінокислот і поліненасичених жирних кислот омега-3.

У країнах Західної Європи форель люблять смажити на грилі і барбекю, варять з неї багато видів супів і юшки, і взагалі готують різними способами, викликаючи захоплення у всіх, хто пробує цю рибу.

На Кавказі форель готують з вином, прянощами, квасцами, лимонним і гранатовим соком, фарширують горіхами і фруктами. Так само дуже люблять форель японські кухарі, які готують з неї рагу, супи, парові і смажені страви, але при цьому все робиться швидко, щоб риба не піддавалася тривалій тепловій обробці.

Найправильніший спосіб приготування форелі передбачає зменшення часу впливу високих температур - інакше в рибі зберігається мало вітамінів і мінералів

Рецепти страв від наших кухарів з голець

Голець - ще один представник сімейства лососевих. Від інших видів ця риба відрізняється особливо дрібною лускою, що покриває її боки. Створюється навіть відчуття, ніби вона взагалі відсутня. Цю особливість і підкреслює її назву

Голець - виключно смачна й поживна риба. Існує безліч способів її приготування (зварити, приготувати заливне, засолити, обсмажити або закоптити). Подавати гольця можна і з овочами, і з фруктами (апельсини, авокадо, виноград, персики, гранатовий соус). Особливо витончений делікатес вийде, якщо смажити філе гольця в мигдальної стружці. М'ясо гольця ніжне і щодо нежирне, тому в процесі приготування його не можна перетримувати в духовці, тому що м'ясо вийде сухе.

Рецепти страв від наших кухарів з осетра
Осетер здавна вважається найсмачнішою і делікатесної рибою. Відсутність дрібних кісток, чудовий смак, поживні властивості м'яса цієї риби, роблять страви з неї прекрасним частуванням будь-якого столу. Щоб приготувати цю прекрасну рибу, треба знати всі тонкощі, пов'язані з її приготуванням.

Відомо, що риба ця володіє роговими наростами на тілі, від яких позбутися не так і просто. Можна використовувати маленьку хитрість. Рибу тримати за хвіст над раковиною шипами вгору і ретельно "пролити" кожен шип крутим окропом. Після цього вони відокремлюються просто пальцями, навіть без ножа.

Наступним етапом обробки осетра буде видалення візігі. Вереску - це хребтова жила, що проходить уздовж всього тіла риби, вона вважається отруйною і її не можна вживати в їжу без проведення спеціалізованої обробки. Для цього потрібно взяти осетра за хвіст, зробити по шкірі біля самої основи риби круговий надріз, після чого підняти його і візіга легко вислизне сама по собі.

Оброблену рибу можна залишити цілої або нарізати порційно, все залежить від страви, яке ви хочете приготувати з цієї царської риби

Рецепти страв від наших кухарів з щуки
Щука відноситься до нежирним сортам риби, завдяки чому стає корисним дієтичним продуктом харчування. За кількістю і якістю білків вона анітрохи не поступається іншим видам водних мешканців. Особливо смачні страви з щуки, спійманої пізньої осені. Саме в цей період, напередодні зими хижачка набирає максимальну кількість жиру.

Щуку рекомендують вживати в соусних, рубаних стравах, готувати з неї котлети, а також використовують для смаження, фарширування, приготування супів, бульйонів, котлет, її коптять, солять і маринують. Для усунення специфічного запаху, властивого деяким екземплярам великої риби, доцільно витримати щуку в пряному, солоному або огірковому розсолі. Деякі гурмани додають в нього сухе біле вино. Щоб пом'якшити дрібні кісточки, перед обробленням тушки викладіть всередину риби порізаний дольками лимон на 3-4 години.
Смачного!